NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO  –  26.01.2020r.

Znalezione obrazy dla zapytania słowo boze

Cierpienie należy do ludzkiego losu.
Nie lękajcie się.
Chrystus zwyciężył świat.
On jest z Wami zawsze.
Jan Paweł II.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza Święta i Różaniec o godz. 08.30.

W przyszłą niedzielę, 2 lutego, będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka na tacę będzie przeznaczona na potrzeby klasztorów klauzurowych, skąd ustawicznie płynie modlitwa w intencjach Kościoła i świata a więc także i za nas.
W święto Ofiarowania Pańskiego kończy się okres śpiewania kolęd w naszych kościołach i rodzinach.
Na Mszy Świętej o godz. 12.00 Dzieci Komunijne odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Pamiętajmy o gromnicach!!!

W tym tygodniu patronują nam:
• We wtorek – Święty Tomasz z Akwinu, prezbiter i doktor kościoła.
• W piątek – Święty Jan Bosko.
KOLĘDA W TYM TYGODNIU:
NIEDZIELA 26.01 od godz. 14.15 / dwóch księży /  ul. Polany od nru 19 do końca, Ostrogi, Żurawiny i Nowe Ulice
CZWARTEK 30.01 od godz. 16.00  ul. Aleksandry Śląskiej od godz. 18.30 ul. Odmienna  / o. Przemysław /.
PIĄTEK 31.01 od godz. 15.00  ul. Borysławska  – odwołana
od godz. 17.45  ul. Drohobycka  – odwołana
SOBOTA 01.02 od godz. 11.00  ul. Przełęczy od końca do Izbickiej i Izbicka  – odwołana
NIEDZIELA 02.02 od 15.00  ul. Jadwigi Smosarskiej i Eugeniusza Bodo – odwołana
PONIEDZIAŁEK 03.02 od godz.16.00  ul. Krajobrazowa – odwołana

Składam serdeczne Bóg zapłać za miłe przyjęcie po kolędzie i ofiary złożone na potrzeby kościoła.
Nowych mieszkańców, którzy pragną przyjąć księdza z wizytą duszpasterską proszę o zgłaszanie się do zakrystii.

Dziękuję także  za ofiary złożone na potrzeby kościoła na tacę. Wszystkich ofiarodawców polecam Panu Bogu podczas codziennych modlitw.
Dziękuję za wczorajsze porządki w kościele ul. Złotej Jesieni od Zagórzańskiej do Ks. Szulczyka . Teraz proszę o pomoc ul. Sadową.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej. ” IDZIEMY ” jak zawsze pod chórem
Daru zdrowia i obfitości łask Bożych życzę solenizantom i jubilatom tygodnia.