XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.2019r.

Podobny obraz

2 zapowiedzi / RODO /.

Przeżywamy kolejną wakacyjną niedzielę. Serdecznie witam wszystkich wypoczywających w naszej parafii  i życzę, miłego wypoczynku aby czas wytchnienia, był również czasem zbliżenia się do Boga poprzez piękno stworzenia i osobiste zaangażowanie w praktyki duchowe.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
We wtorek – Najświętsza Maryja Panna z góry Karmel.
• W czwartek – Święty Szymon z Lipnicy.
• W sobotę – Błogosławiony Czesław.

W czas wakacji w Polsce wpisuje się ruch pielgrzymkowy. Warto zastanowić się, czy nie podjąć takiej formy w ożywieniu osobistego życia religijnego. Chrześcijanin jest człowiekiem pielgrzymującym. Ziemia jest pewnym i ważnym etapem jego wędrówki.

Na czas wypoczynku polecam prasę katolicką. ” IDZIEMY ” pod chórem.

Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na podjazd do naszego kościoła.
Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzę udanego, radosnego wypoczynku.
Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.
Dziękuję za wczorajsze porządki w kościele Osobom z ul. Przełęczy, teraz proszę o pomoc ul. Zagórzańską od nru 1 do ronda.