XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.11.2018r.

Dzisiejsze święto Stulecia odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za Ojczyznę. O godz. 12:00 po odśpiewaniu HYMNU NARODOWEGO – Msza Święta w intencji Ojczyzny, o godz. 15.00 nabożeństwo w intencji OJCZYZNY i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 18.00.
Wszystkim Parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składam najlepsze życzenia i zapewniam o modlitwie polecając ich opiece Patronów.
Ks. bp Romuald Kamiński zaprasza wszystkich jubilatów obchodzących w tym roku 50-lecie i 25-lecie zawarcia związku małżeńskiego na dziękczynną Eucharystię dnia 17 listopada w sobotę o godzinie 12:00 do Bazyliki katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana.
Za tydzięń po Mszy Św. o godz. 12.00 spotkanie przed I Komunią Święta.
Dziękuję Parafianom z ul. Sadowej za wczorajsze porządki w kościele, teraz zapraszam do pomocy ul. Kalinową.