Ogłoszenia 4 XI 2018 – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś po godz. 12:00 Koronka za zmarłych. Msza Św. za Zmarłych polecanych w Wypominkach w 3cią niedziele miesiąca, modlitwa za tych zmarłych w każdą niedzielę o godz. 8.45.
Dzisiaj zbiórka do puszek na Prześladowany Kościół w Pakistanie.
W piątek o godz. 8.30 Msza Święta za zmarłych Dobrodziejów naszej Parafii.
Za tydzień, w niedzielę 11 listopada przypada Święto Niepodległości (100-rocznica odzyskania niepodległości). Modlimy się za tych, którzy oddawali życie za wolność Polski i za tych, którzy kształtują jej współczesność. Msza Św. za Ojczyznę o godz. 12.00. O godz. 15.00 Nabożeństwo za Ojczyznę i Adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 18.00.
Dziękuję Paniom z ul. Złotej Jesieni od Zagórzańskiej do Ks. Szulczyka za wczorajsze porządki w kościele, teraz zapraszam do pomocy z ul. Sadowej.
Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składam najlepsze życzenia i zapewniam o modlitwie polecając ich opiece Patronów.